Pasování prvňáčků na čtenáře (1.B, 1.C)

Děti z 1. B a 1. C dnes měly možnost poznat v městské knihovně skřítka Kniháčka.  Studenti dramatického oboru ZUŠ  jim zahráli pohádku a pak je pasovali na ČTENÁŘE - RYTÍŘE OCHRÁNCE DOBRÝCH KNIH. Každý pasovaný rytíř a rytířka dostali pamětní list, záložku, malou knížečku a především průkazku do knihovny. Děti se spolu s Kniháčkem radovaly, že se jim otevřely další možnosti světa knížek, plných snění a nových dobrodružství.

Pasování prvňáčků na čtenáře (1.B, 1.C) Pasování prvňáčků na čtenáře (1.B, 1.C) Pasování prvňáčků na čtenáře (1.B, 1.C) Pasování prvňáčků na čtenáře (1.B, 1.C) Pasování prvňáčků na čtenáře (1.B, 1.C) Pasování prvňáčků na čtenáře (1.B, 1.C) Pasování prvňáčků na čtenáře (1.B, 1.C) Pasování prvňáčků na čtenáře (1.B, 1.C) Pasování prvňáčků na čtenáře (1.B, 1.C) Pasování prvňáčků na čtenáře (1.B, 1.C) Pasování prvňáčků na čtenáře (1.B, 1.C) Pasování prvňáčků na čtenáře (1.B, 1.C)