„Žák není nádoba, kterou je potřeba naplnit, ale pochodeň, kterou je potřeba zažehnout.“ (Sokrates)

Soutěž "Věříš si"?

Už z listopadové Fotogalerie víte, že dne 30. 11. 2011 se vydala část třídy 6. A a 6. B na natáčení soutěžního pořadu "Věříš si?". Mezi soutěžícími se představili žáci zmíněných tříd Jan Chlup a Jakub Čopák. Obsadili 2. a 3. místo, při čemž Honzovi jen o vlásek uniklo vítězství. Všichni ale nakonec byli spokojeni - podívali se na místa za kamerou, navštívili muzeum Anthropos a "pohráli si" v interaktivní dílně v Technickém muzeu v Brně.
Dne 31. 1. 2012 byl tento díl vysílán v České televizi a my Vám jej nabízíme ke stažení ve formátu avi z našeho datového úložiště. Jen upozorňujeme, že k přístupu musíte povolit náš certifikát (Certifikát pomáhá zajišťovat šifrování komunikace a potřebujete ho např. i pro přihlášení do internetové klaifikace. Prohlížeč může certifikát hlásit jako nedůvěryhodný, ale to jen proto, že Váš prohlížeč standardně nezná naši školu jako tvůrce certifikátu. Např. Internet Explorer říká, že se jedná o nedůvěryhodný web, M. Firefox hlásí "Vím o co se jedná, schválit bezpečnostní výjimku" atd.).

• Odkaz na Fotogalerii ze soutěže Věříš si a výletu žáků do Brna
• Video soubor Věříš si (1,1 GB) už není k dispozici na webu, ale pokud o něj máte zájem, nahraji Vám ho na flash paměť nebo ho znovu dočasně umístím na internet. R. Srbecký, správce sítě