2. - 9. ročník - plán prvního týdne školy 2021-2022

Dobrý den, vážení rodiče,
příští týden se setkáme s vašimi dětmi ve škole.
Abychom co nejvíce omezili možné riziko nákazy nemocí Covid-19, budeme testovat žáky 2. – 9. ročníku 1. září a následně 6. září.

K zajištění včasného odběru vzorků žádáme žáky, aby se dostavili do svých tříd ve stanovených časech:

• 7.40 – žáci 6. až 8. ročníku
  • 7.50 – žáci 9. ročníku
  • 8:00 – žáci 2. až 5. ročníku

Testování ve škole se nebudou účastnit žáci, kteří mají ukončené očkování a uplynulo 14 dní od druhé dávky, a dále žáci, kteří mají platný PCR test. Pokud vaše děti splňují jednu z těchto podmínek, prosím, aby  hned 1. září přinesly do školy certifikát o provedeném očkování nebo testování PCR testem.

První školní den přijdou tedy žáci do školy s rouškami, bude jim proveden PCR test, obdrží základní informace o plánu do konce týdne a rozvrh a budou odcházet domů nebo si je převezme paní vychovatelka.

Výdej obědů bude od 10.00 do 12.00 hodin. Kdo nebude chtít na oběd čekat, musí ho odhlásit nejpozději do 31. srpna.

Žáci 6. – 8. ročníku hned 2. září budou odjíždět na výjezd, výsledky testů nám laboratoř zašle pro tyto žáky co nejdříve. Informace k výjezdu obdrží rodiče v pondělí dopoledne mailem.

Žáci 2. - 5. ročníku se budou od 2. září učit podle rozvrhu, žáci 9. r. budou mít 2. a 3. září přípravu v rámci projektu Kariéra (testy k příijímacím zkouškám, celoroční seminární práce a další).

Děkujeme za pochopení a těšíme se na spolupráci v novém školním roce 2021/2022.
Mgr. Vladimír Nekvinda, ředitel školy