5. místo v soutěži Stavíme z Merkuru

5. místo v soutěži Stavíme z Merkuru

Ve čtvrtek 9.5.2019 se 4 žáci naší školy (Karolína Pecinová, Jáchym Brabec, Vladimír Svoboda a Dominik Máca) zúčastnili šestého ročníku soutěže Stavíme z Merkuru. Letošní zadání bylo velmi obtížné, a to postavit ze stavebnice Merkur 8 nákladní kolové vozidlo Tatra. Na zadaném úkolu jsme intenzivně pracovali 2 měsíce. Soutěž se skládala z pěti bodovaných disciplín:
slalomové dráhy, přesnosti při parkování, maximální hmotnosti nákladu, posuzoval se celkový vzhled stroje a jeho podobnost s obrázkovým vzorem a z prezentace, která popisovala průběh montáže. V silné konkurenci 25 týmů jsme obsadili pěkné 5. místo. 
Všem žákům "merkuristům " děkujeme za účast v soutěži a vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Jiří Hotař, vedoucí týmu


 

Fotky
5. místo v soutěži Stavíme z Merkuru 5. místo v soutěži Stavíme z Merkuru 5. místo v soutěži Stavíme z Merkuru 5. místo v soutěži Stavíme z Merkuru 5. místo v soutěži Stavíme z Merkuru 5. místo v soutěži Stavíme z Merkuru 5. místo v soutěži Stavíme z Merkuru 5. místo v soutěži Stavíme z Merkuru 5. místo v soutěži Stavíme z Merkuru 5. místo v soutěži Stavíme z Merkuru 5. místo v soutěži Stavíme z Merkuru 5. místo v soutěži Stavíme z Merkuru 5. místo v soutěži Stavíme z Merkuru
Štítky