BIG v Brně

V pátek 25.1. žáci kroužku NJ navštívili Österreichisches Institut, aby se zúčastnili jedné výukové lekce s názvem „Lustiges Lernen“. Po krátkém úvodu v češtině (historie budovy a význam učení NJ) a kvízu o znalostech rakouských reálií žáci pracovali pod vedením lektorky (rodilé mluvčí) Kristin na tématu Reisen. Povídali si, hráli slovíčkovou týmovou hru na svých telefonech, soutěžili, kdo „zabalí“ více věcí a ověřili si, zda postřehnou určená slova v písničkovém textu. Všichni se snažili, slečna lektorka byla milá, aktivity zajímavé, takže vymezený čas uběhl jako voda. Škoda! Uvítali bychom i další hodinu!

BIG v Brně BIG v Brně BIG v Brně BIG v Brně BIG v Brně BIG v Brně BIG v Brně BIG v Brně BIG v Brně