Distanční výuka je jako plavba po moři (5.A)

Distanční výuka je jako plavba po moři  (5.A)

Už jsme si zvykli, že je všechno naruby. Možná do školy půjdeme, možná taky ne. Zkrátka taková plavba po moři, kdy neznáte čas návratu. Během distanční výuky se skoro nic moc nedalo dělat, jako se nedá nic moc dělat na takové lodi. Jediný možný kontakt je po sítích.
Proto je moc fajn, že už zase chodíme do školy!
Jakmile jsme nastoupili, ve třídě to vypadalo jako v úlu. Všichni pořád mluvili a mluvili. Naštěstí náš návrat byl pozvolný – tvořili jsme mandaly. Vlastně to nebyly pravé mandaly. Měli jsme za úkol vyjádřit své emoce a pocity z distanční výuky pomocí drobného materiálu (těstoviny, luštěniny, větvičky,…). Na začátku to bylo těžké, protože jsme se ve skupince ne a ne domluvit, ale pak už to bylo moc fajn a práci jsme si užili. Hlavně, že jsme zase spolu.

Žáci 5.A