Exkurze na SŠ stavební Jihlava (9. AB)

Vybraní žáci z obou tříd si prohlédli budovu SŠ stavební na ulici Žižkova a odloučené pracoviště praktického vyučování v Heleníně.  Tam jsme viděli moderní dílny pro žáky učebních oborů - truhláře, tesaře, zedníky, klempíře, pokrývače, elektrikáře, instalatéry, ale i pro žáky maturitního oboru Stavebnictví. V počítačové učebně jsme si navrhli vlastní dům v programu SketchUp a v Heleníně jsme si s mistrem odborného výcviku vyrobili dárek ze dřeva.   J. Hotař

Exkurze na SŠ stavební Jihlava (9. AB) Exkurze na SŠ stavební Jihlava (9. AB) Exkurze na SŠ stavební Jihlava (9. AB) Exkurze na SŠ stavební Jihlava (9. AB) Exkurze na SŠ stavební Jihlava (9. AB) Exkurze na SŠ stavební Jihlava (9. AB) Exkurze na SŠ stavební Jihlava (9. AB) Exkurze na SŠ stavební Jihlava (9. AB) Exkurze na SŠ stavební Jihlava (9. AB) Exkurze na SŠ stavební Jihlava (9. AB) Exkurze na SŠ stavební Jihlava (9. AB) Exkurze na SŠ stavební Jihlava (9. AB) Exkurze na SŠ stavební Jihlava (9. AB) Exkurze na SŠ stavební Jihlava (9. AB) Exkurze na SŠ stavební Jihlava (9. AB) Exkurze na SŠ stavební Jihlava (9. AB) Exkurze na SŠ stavební Jihlava (9. AB) Exkurze na SŠ stavební Jihlava (9. AB) Exkurze na SŠ stavební Jihlava (9. AB)