Biologická olympiáda, kategorie D - okresní kolo

Ve čtvrtek 12. dubna se konalo v Domě dětí a mládeže v Jihlavě okresní kolo biologické olympiády, ve kterém naší školu reprezentovaly tři žákyně. Nejlepšího umístění dosáhla Anna Veselá ze 7. B, která se umístila na vynikajícím 3. místě a zajistila si tak postup do krajského kola. Amálka Jarošová ze 6. A získala krásné 7. místo a Veronice Pejchalové se jen těsně nepodařilo probojovat do první desítky soutěžících a umístila se na 13. místě. Celkově se soutěže účastnilo 34 dětí ze základních škol a gymnázií v kategorii 6. a 7. tříd a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií. Děvčatům gratulujeme k umístění a Aničce přejeme hodně úspěchů v krajském kole.

Biologická olympiáda, kategorie D - okresní kolo Biologická olympiáda, kategorie D - okresní kolo Biologická olympiáda, kategorie D - okresní kolo Biologická olympiáda, kategorie D - okresní kolo Biologická olympiáda, kategorie D - okresní kolo Biologická olympiáda, kategorie D - okresní kolo