Dobrovolníci z 8.A v Klubíčku

Šestice z 8.A (Jula, Verča, Lucka, Terka, Honza, Dominik) přišla na pozvání paní vedoucí do charitativního zařízení Klubíčko (pro předškolní děti, jejichž vývoj je ohrožen v důsledku dlouhodobě krizové sociální situace rodiny), aby tady s dětmi prožila mikulášskou besídku. Žáci si připravili masky, nastudovali zaslané informace o přítomných dětech, převzali pro ně dárky a vydali se hrát svoje role. Původní „plán“ bylo nutné změnit, neboť děti se nejprve velmi bály. Žáci ale perfektně na vzniklou situaci zareagovali, až se podařilo navázat s dětmi kontakt. Pak došlo i na zpěv, čert dostal obrázky, a dokonce se všichni společně vyfotili! Do Klubíčka by se měla 8.A ještě před Vánoci vrátit, aby pomohla s výrobou vánočních přání.