Mladý chemik

Ve středu 4. dubna se v pardubickém ABC klubu konalo slavnostní vyhlášení výsledků 11. ročníku regionálního kola soutěže Hledáme nejlepšího Mladého chemika ČR. Klání se zúčastnilo více než pět tisíc žáků devátých tříd ze 158 základních škol pěti krajů: Pardubického, Královéhradeckého, Libereckého, Středočeského a Kraje Vysočina. Do finále tohoto regionálního kola se probojoval i Matěj Matoušek ze třídy 9.A, který nakonec obsadil krásné 19. místo. Gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.