Prevence dětských úrazů (3. A, 3. B, 3. C)

Prevence dětských úrazů  (3. A, 3. B, 3. C)

Žáci 3.A, 3.B a 3.C se ve čtvrtek 16. května aktivně zapojili do programu Prevence dětských úrazů. Společně se zamýšleli nad tím, jaké úrazy se mohou stát doma, při sportu, ve škole, v přírodě a v dopravě, jak jednotlivé úrazy ošetřit a jak podat první pomoc. Všichni  prokázali stoprocentní znalost telefonního čísla zdravotní záchranné služby a také jednotlivých kroků při poskytování první pomoci. Každý z nich si vyzkoušel masáž srdce na figuríně. Tento program byl pro všechny velice přínosný.

Prevence dětských úrazů  (3. A, 3. B, 3. C) Prevence dětských úrazů  (3. A, 3. B, 3. C) Prevence dětských úrazů  (3. A, 3. B, 3. C) Prevence dětských úrazů  (3. A, 3. B, 3. C) Prevence dětských úrazů  (3. A, 3. B, 3. C) Prevence dětských úrazů  (3. A, 3. B, 3. C) Prevence dětských úrazů  (3. A, 3. B, 3. C) Prevence dětských úrazů  (3. A, 3. B, 3. C) Prevence dětských úrazů  (3. A, 3. B, 3. C) Prevence dětských úrazů  (3. A, 3. B, 3. C) Prevence dětských úrazů  (3. A, 3. B, 3. C) Prevence dětských úrazů  (3. A, 3. B, 3. C) Prevence dětských úrazů  (3. A, 3. B, 3. C) Prevence dětských úrazů  (3. A, 3. B, 3. C) Prevence dětských úrazů  (3. A, 3. B, 3. C) Prevence dětských úrazů  (3. A, 3. B, 3. C)