Projektový den - Školní šachový turnaj

Dne 13.6.2019 v rámci projektů naší školy proběhl při této příležitosti rovněž projekt „Školní šachový turnaj“. Turnaj se konal od 14,00 do 17,00 hodin a zúčastnilo se ho 26 žáků z 1. a 2. stupně, převážně těch, kteří navštěvují šachové kroužky. Turnaj probíhal v učebně přírodopisu, kde bylo vše připraveno k zahájení soutěže (šachové soupravy, hodiny). Hrací tempo 2 x 15 minut na partii se úspěšně dodržovalo. Všichni žáci byli průběhem turnaje velmi spokojeni. Nejen návštěvy šachových kroužků, ale i právě takovéto turnaje napomáhají k rozvoji osobnosti a logického myšlení u každého jedince. Všichni zúčastnění za svou snahu a účast obdrželi věcnou odměnu a první tři místa byla navíc oceněna i diplomy.