Školní výlet 8.B

Ve čtvrtek 26.5 se skoro celá naše třída 8.B sešla v 7:30 na hlavním vlakovém nádraží. Na Vranovskou pláž nás dopravil nejprve autobus, vlak a i naše šestikilometrová chůze. Hned po příchodu na nás čekali čtyřlůžkové chatky a poté hodinová jízda parníkem, kterou jsme si moc užili. Na následná šlapadla nebo lezecký park jsme se rozdělili do dvou skupin dle našeho výběru. Na šlapadlech byla velká sranda v podobě vodní bitvy mezi jednotlivými šlapadly. Do konce večera jsme hráli na různých hřištích míčové hry. Den jsme zakončili chutnou večeří a to řízkem s bramborovým salátem. Ráno naopak začali s vynikající snídani v podobě švédských stolů. Druhý den dopoledne jsme trávili čas v kempu a procházkou na Vranovskou přehradu. Nakonec nás čekala docela dlouhá, ale vtipná cesta domů. Výlet jsme si moc užili a budeme na něj dlouho jako třída vzpomínat.

Ema Křížová a Ema Lukáčová

Školní výlet 8.B Školní výlet 8.B