Výukový program Savci v ZOO Jihlava (8. ročník)

Výukový program Savci v ZOO Jihlava  (8. ročník)

Ve středu 25. 4. 2018 se žáci z 8. B zúčastnili výukového programu "Savci" v jihlavské ZOO. Žáci si zopakovali a prohloubili znalosti o některých skupinách savců, prodiskutovali současné nejpalčivější ekologické problémy a nakonec si prohlédli i některé expozice se zaměřením na savce. Žáci 8. A absolvovali tento výukový program o dva týdny dříve, 11. dubna 2018.

Výukový program Savci v ZOO Jihlava  (8. ročník) Výukový program Savci v ZOO Jihlava  (8. ročník) Výukový program Savci v ZOO Jihlava  (8. ročník) Výukový program Savci v ZOO Jihlava  (8. ročník) Výukový program Savci v ZOO Jihlava  (8. ročník) Výukový program Savci v ZOO Jihlava  (8. ročník) Výukový program Savci v ZOO Jihlava  (8. ročník) Výukový program Savci v ZOO Jihlava  (8. ročník)