Informace k uzavření školy a samostudiu

V pondělí 16. března proběhly porady se všemi vyučujícími. Rodičům poslali třídní učitelé zprávu e-mailem a komunikačním modulem Komens v Bakalářích. Komunikace bude probíhat především přes systém Bakaláři. Žádáme všechny o ověření přístupu. V Internetové aplikaci nebo v aplikaci v mobilním telefonu máte zprávu na nástěnce ze včerejška. V systému android byla vydána nová verze aplikace v průběhu tohoto týdne (modrobílá ikona "Bakaláři Online"). Doporučuji ji nainstalovat. Pokud nenajdete heslo, napište mi na e-mail obrdlikova.zdenka@zsobreziny.cz (týká se i žáků od 4. ročníku).
Rodiče, kteří budete potřebovat vystavit potvrzení na ošetřovné, napište žádost na e-mail tesarova.gabriela@zsobreziny.cz a já žádost odešlu elektronicky. Osobně si můžete potvrzení vyzvednout na sekretariátu školy každý pracovní den od 9 do 12 hodin. Preferujeme elektronickou komunikaci.
Další dotazy směřujte na e-mail nekvinda.vladimir@zsobreziny.cz.