Karanténa 5. C

Vážení rodiče, vzhledem k pozitivnímu výsledku PCR testu v 5. C je tato třída Krajskou hygienickou stanicí odeslána do karantény. Tato karanténa bude do středy 26. ledna včetně. V této souvislosti musíme zrušit odjezd žáků 5. C na lyžařský výcvik.
Co bude následovat:
1. celá třída se bude učit v MS Teams ve zkráceném rozvrhu, informaci pošle pí. učitelka Vrchotová
2. pokud budou žáci bezpříznakoví, budou moci ve čtvrtek přijít do školy na standardní výuku
3. bude-li to jen trochu možné, pokusíme se připojit žáky, kteří nemohli nyní na LVK k následujícímu kurzu 6. ročníku, který odjíždí 30. ledna (to nyní projednává p. učitel Findejs s ubytovacím zařízením).
4. ostatních žáků z 5. ročníku (5.AB) se tyto změny netýkají a v pondělí budou odjíždět podle plánu na LVK nebo nepřihlášení žáci budou mít výuku podle upraveného rozvrhu ve škole.

S pozdravem Robert Srbecký
zástupce ředitele školy