Kniha džunglí - Horácké divadlo Jihlava (1. stupeň)

Kniha džunglí - Horácké divadlo Jihlava   (1. stupeň)

V pondělí 23. května mohli žáci některých ročníků prvního stupně konečně po odkladech zhlédnout představení Horáckého divadla pohádku Kniha džunglí. Její interaktivní pojetí se dětem moc líbilo, ocitly se v pralese, v kůži malého Mauglího a jeho zvířecích kamarádů. Někteří viděli venkovní provedení příběhu vloni v létě v jihlavské zoologické zahradě, kde působilo autentické kouzlo exteriéru, včera děti zase vnímaly kouzlo svátečního prostředí našeho divadla, ve kterém mnozí byli poprvé v životě. Druhá část tříd má naplánovanou návštěvu představení na 6. června, takže se naši páťáci a dvě čtvrté třídy mají na co těšit.

Mgr. Dagmar Piková

Kniha džunglí - Horácké divadlo Jihlava   (1. stupeň) Kniha džunglí - Horácké divadlo Jihlava   (1. stupeň) Kniha džunglí - Horácké divadlo Jihlava   (1. stupeň) Kniha džunglí - Horácké divadlo Jihlava   (1. stupeň) Kniha džunglí - Horácké divadlo Jihlava   (1. stupeň) Kniha džunglí - Horácké divadlo Jihlava   (1. stupeň) Kniha džunglí - Horácké divadlo Jihlava   (1. stupeň) Kniha džunglí - Horácké divadlo Jihlava   (1. stupeň) Kniha džunglí - Horácké divadlo Jihlava   (1. stupeň)