Kroužek Aj v 1. a 2. ročníku

Tam, kde ještě není naplněná kapacita kroužku (12 dětí), je možné se ještě dodatečně přihlásit u paní učitelky Fehérové přes mail či telefonicky do kabinetu AJ.

Seznamy dětí, které jsou přihlášené do kroužků - 1. a 2. ročník.

Připomínáme

  • kroužky začínají v daném týdnu od pondělí 10. září
  • děti si (dle svého seznamu) vyzvedne příslušný vyučující v 7:15 ve školní družině (kroužek začíná 7:20 - 7:50)

 

KROUŽEK AJ, 1. ROČNÍK

 

ÚTERÝ, p. uč. Burešová

  1. Honzárek Mikuláš Vladimír, 1A
  1. Hrubá Michaela 1.C
  1. Mezera Jakub 1.B
  1. Milichovsky Matěj 1.B
  1. Pišanová Sofie, 1.B
  1. Ryšavá Denisa, 1.B
  1. Řehounek Adam
  1. Smereka Denisa
  1. Vohlídalová Ema, 1.B

 

STŘEDA, p. uč. Burešová

  1. Emmer Tadeáš,1.C
  1. Hrdličková Ela, 1.A
  1. Lavičková Barbora 1.A
  1. Przeczek Vincent, 1.C
  1. Špaček Samuel 1.B
  1. Tourková Natálie
  1. Vaňkát Jonáš
  1. Vondrák Maxim, 1.A

 

 

ČTVRTEK, p. uč. Petrová

  1. Brabenec Lukáš, 1.A
  1. Gřes Karolina, 1A
  1. Kozubík Lukáš 1.C
  1. Kučerová Lucie 1.A
  1. Molák Martin 1.A
  1. Tourková Natálie

 

PÁTEK, p. uč. Turková

  1. Dědič Ondřej
  1. Elsterová Anita 1.B
  1. Horká Nela, 1.C
  1. Hromádková, Beata, 1.C
  1. NOVOTNÁ ADÉLA, 1. C
  1. Suchá Klára, 1.A
  1. Šebesta Martin 1. A
  1. Šinkovský Jindřich 1.C
  1. Trchalíková Ema 1.A
  1. Valda David 1A

 

KROUŽEK AJ, 2. ROČNÍK

 

STŘEDA, p. uč. Chvátalová

  1. Barták Dominik 2.A.
  1. Dörrer Filip, 2.A
  1. Chaloupková Nikola 2.A
  1. Krejčířová Kristýna 2.A.
  1. Maruš Matěj 2.B
  1. Nguyen Duc Tri, 2.A
  1. Novotný Jakub 2.B.
  1. Průcha Šimon
  1. Rosický Kryštof 2.A.
  1. Seliga David 2.A.
  1. Smetanová Sofie
  1. Šoupal Martin 2.A.

 

STŘEDA, p. uč. Hotař

  1. Brož Filip, 2.B.
  1. Kraumanová Melanie, 2A
  1. Lauer Samuel Sebastien 2.B
  1. Ritter Matěj, 2.B
  1. Suk Karel 2.B
  1. Voldánová Eliška, 2.B

 

PÁTEK, p. uč. Pospíšil

  1. Bauerová Marie Marta
  1. Břečková, Lara 2A
  1. Fořt Adam 2.A
  1. Havelková Kamila 2.C
  1. Holendová Zuzana 2.B
  1. Kalná Simona 2.C.
  1. Kuklová Ema
  1. Rychtecký Jakub 2.B