Kurz první pomoci (8. A, 8. B)

Kurz první pomoci  (8. A, 8. B)

Jako každoročně tak i letos na jaře proběhl na naší škole kurz první pomoci pro žáky 8. ročníku. V prvních hodinách se nejprve seznámili s teoretickými základy o poskytnutí první pomoci. Následně si i prakticky vyzkoušeli ošetření základních úrazových stavů - ošetření zlomenin horních a dolních končetin pomocí obvazů a závěsného šátku, zástavu krvácení a v neposlední řadě i resuscitaci malého dítěte ale i dospělého člověka na modelu - masáž srdce a dýchání z úst do úst.

Kurz první pomoci  (8. A, 8. B) Kurz první pomoci  (8. A, 8. B) Kurz první pomoci  (8. A, 8. B) Kurz první pomoci  (8. A, 8. B) Kurz první pomoci  (8. A, 8. B) Kurz první pomoci  (8. A, 8. B) Kurz první pomoci  (8. A, 8. B) Kurz první pomoci  (8. A, 8. B) Kurz první pomoci  (8. A, 8. B) Kurz první pomoci  (8. A, 8. B) Kurz první pomoci  (8. A, 8. B) Kurz první pomoci  (8. A, 8. B) Kurz první pomoci  (8. A, 8. B) Kurz první pomoci  (8. A, 8. B) Kurz první pomoci  (8. A, 8. B) Kurz první pomoci  (8. A, 8. B) Kurz první pomoci  (8. A, 8. B) Kurz první pomoci  (8. A, 8. B) Kurz první pomoci  (8. A, 8. B) Kurz první pomoci  (8. A, 8. B) Kurz první pomoci  (8. A, 8. B) Kurz první pomoci  (8. A, 8. B) Kurz první pomoci  (8. A, 8. B) Kurz první pomoci  (8. A, 8. B) Kurz první pomoci  (8. A, 8. B) Kurz první pomoci  (8. A, 8. B) Kurz první pomoci  (8. A, 8. B) Kurz první pomoci  (8. A, 8. B) Kurz první pomoci  (8. A, 8. B) Kurz první pomoci  (8. A, 8. B) Kurz první pomoci  (8. A, 8. B) Kurz první pomoci  (8. A, 8. B) Kurz první pomoci  (8. A, 8. B) Kurz první pomoci  (8. A, 8. B) Kurz první pomoci  (8. A, 8. B) Kurz první pomoci  (8. A, 8. B) Kurz první pomoci  (8. A, 8. B) Kurz první pomoci  (8. A, 8. B) Kurz první pomoci  (8. A, 8. B) Kurz první pomoci  (8. A, 8. B) Kurz první pomoci  (8. A, 8. B) Kurz první pomoci  (8. A, 8. B) Kurz první pomoci  (8. A, 8. B) Kurz první pomoci  (8. A, 8. B) Kurz první pomoci  (8. A, 8. B) Kurz první pomoci  (8. A, 8. B) Kurz první pomoci  (8. A, 8. B) Kurz první pomoci  (8. A, 8. B) Kurz první pomoci  (8. A, 8. B)