Návštěva knihovny (1. ročník)

V minulém týdnu navštívili žáci prvních ročníků pobočku knihovny na Březinkách. Nebylo to ledajaké setkání. Na děti čekal Hurvínek, aby je seznámil s pravidly vypůjčování knížek.Všichni už ví, v jakém oddělení si knížku mají vybírat a jakou barvou je kniha označena.Po besedě si každý z žáků mohl vypůjčit knihu a odnést si ji domů. Už se všichni těší na další setkání.

Návštěva knihovny (1. ročník) Návštěva knihovny (1. ročník) Návštěva knihovny (1. ročník) Návštěva knihovny (1. ročník) Návštěva knihovny (1. ročník) Návštěva knihovny (1. ročník) Návštěva knihovny (1. ročník) Návštěva knihovny (1. ročník) Návštěva knihovny (1. ročník) Návštěva knihovny (1. ročník) Návštěva knihovny (1. ročník) Návštěva knihovny (1. ročník) Návštěva knihovny (1. ročník) Návštěva knihovny (1. ročník) Návštěva knihovny (1. ročník)