Němčina nekouše (7. ročník)

Němčina nekouše  (7. ročník)

V pondělí 10.9. jsme v 7. ročníku přivítali lektorku Martinu z plzeňského Tandemu, aby pomocí hravých aktivit pomohla osvěžit znalosti němčiny a německých reálií z minulého školního roku.
Letos jsme byli  inovativní: vybrali jsme proto pro animaci  opět sedmáky (po roce jsme mohli porovnat pokrok) a vytvořili  smíšené skupiny (pokročilost nehrála roli), abychom navíc podpořili týmovou spolupráci v kmenových třídách. Žáci byli aktivní, ochotně a účelně spolupracovali. Děkujeme!

Němčina nekouše  (7. ročník) Němčina nekouše  (7. ročník) Němčina nekouše  (7. ročník) Němčina nekouše  (7. ročník) Němčina nekouše  (7. ročník) Němčina nekouše  (7. ročník) Němčina nekouše  (7. ročník) Němčina nekouše  (7. ročník) Němčina nekouše  (7. ročník) Němčina nekouše  (7. ročník) Němčina nekouše  (7. ročník) Němčina nekouše  (7. ročník) Němčina nekouše  (7. ročník) Němčina nekouše  (7. ročník) Němčina nekouše  (7. ročník)