Nové www stránky

Dne 3. 10. 2017 jsme spustili nové www stránky školy, které nahradily původní web. Stránky jsou plně responzivní, tj. jejich obsah se přizpůsobuje podle toho, zda jsou prohlíženy na počítači nebo na mobilním telefonu. Během "zahřívacího provozu" budou stránky ještě výrazně aktualizovány, především doplníme informace o akcích typu Veletrh zdraví, zkoušky z AJ, projekt BIG, dokumenty typu Výroční zprávy, ŠVP a další, které musíme převést do formátu vhodného pro tento nový typ webu.
Kompletní naplnění webu v podobě, jako byl původní web, bychom rádi zvládli do konce tohoto týdne.
V případě, že byste potřebovali některou z výše zmíněných informací, která zde ještě není, obraťte se na vedení školy.

Děkujeme za podporu a doufáme, že se Vám budou líbit a že budou dobře sloužit svému účelu.
Za tým ZŠ O. Březiny Robert Srbecký, správce IT