Olympijský běh

Dne 22. 6. se uskutečnil další ročník Olympijského běhu. Závodníci ze všech věkových kategorií absolvovali cca 500 m na okruhu kolem školních budov. Běžela naprostá většina všech žáků (i někteří učitelé), kteří předvedli výkony na hranici svých možností, i když hlavním heslem celé akce bylo „Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se!“. Každý sportovec dostal po doběhu několik drobností na památku a na doplnění vydané energie. Těm nejrychlejším v jednotlivých kategoriích jsme slíbili speciální odměny, proto je budou určitě zajímat tyto výsledky:

Holky                                        Kluci
1. ročník:     1. Hromádková Elen (1.A)        1. Skřivánek Jakub (1.B)
                     2. Votavová Eva (1.A)                2. Skřivánek Štěpán (1.B)
                     3. Krčálová Gabriela (1.C)         3. Doležal Jonáš (1.C)

2. + 3. ročník:  1. Lacková Adéla (3.D)         1. Padrnos Damián (2.B)
                          1. Špejtková Natálie (2.C)    1. Bednář Martin (3.A)
                          3. Lorencová Sofie (3.C)       3. Petřivý Jaroslav (3.A)
                                                                            3. Dočekal Martin (3.B)

4. + 5. ročník:  1. Kalná Simona (5.C)           1. Molák Martin (4.A)
                          2. Gřes Karolína (4.A)            2. Hes Jonáš (5.C)
                          3. Voldánová Eliška (5.B)      3. Pospíšil David (5.C)

6. + 7. ročník:  1. Šlapalová Markéta (7.B)    1. Kubát Jan (7.C)
                          2. Průchová Adéla (7.C)         2. Částka Lukáš (7.C)
                          3. Pánková Barbora (6.C)      3. Duchoň Petr (7.B)

8. + 9. ročník:  1. Smirnova Sofia (8.A)          1. Šimánek Miroslav (8.A)
                          2. Lukáčová Emma (8.B)        1. Šafařík Jaroslav (9.B)
                          3. Lukáčová Anna (8.B)          3. Barák Matyáš (8.A)
                          3. Krausová Anna (8.C)

Tito žáci si mohou přijít v příštím týdnu pro slíbenou odměnu.
Absolutními vítězi s nejlepšími časy se stali Markéta Šlapalová a Jan Kubát. Gratulujeme!
Celá akce se uskutečnila za vydatné pomoci Organizačního týmu, kterému také moc děkujeme.
U příštího ročníku se budeme těšit zase na startu na viděnou!

J. Findejs a J. Štorková

Olympijský běh Olympijský běh Olympijský běh Olympijský běh Olympijský běh Olympijský běh Olympijský běh Olympijský běh Olympijský běh