Prvňáčci - plán prvního týdne školy 2019-2020

ZŠ Otokara Březiny, Jihlava

Jak bude vypadat první týden ve škole pro naše prvňáčky?

První školní den 2. září 2019
Naši noví prvňáčci (i s rodiči a případným doprovodem) se sejdou v 8:10 ve školní jídelně, kde proběhne slavnostní zahájení školního roku žáků 1. ročníku.
Po skončení slavnostního uvítání v jídelně odvedou prvňáčky do tříd žáci 9. ročníku.
Již tento den si nezapomeňte vzít do školy aktovky a penál (přezůvky na první den nenoste).
Přibližně v 9:00 hodin ukončíme naše první setkání ve škole.
Jídelna bude vydávat obědy od 10 do 12 hodin.

Každý den začínáme v 8:10 hodin
• Úterý 3. 9.: vyučování do 10.10 hod. - obědy od 11:00
• Středa 4. 9.: vyučování do 10.10 hod. – obědy od 11:00
• Čtvrtek 5. 9.: vyučování do 10.55 hod. - obědy od 11:00
• Pátek 6. 9.: vyučování do 10.55 hod. - obědy od 11:00

o Prvňáčci mohou do školní družiny od pondělí 2. září.
o Kroužek anglického jazyka a kroužky školní družiny budou zahájeny od 9. září. Nabídku dostanete 2. září.
o Třídní schůzky rodičů žáků 1. ročníku proběhnou 5. září od 16:30 hod. v jednotlivých třídách.

Na brzkou viděnou se těší Vaše třídní učitelky: 1.A PaedDr. Matochová Lenka, 1.B Mgr. Špulková Iva, 1.C Mgr. Bártů Hana, 1.D Mgr. Špejtková Hana

Vzhledem ke zkušenosti z minulých let upozorňujeme na složitou dopravní situaci v okolí naší školy. Jedna křižovatka musí obsloužit celé sídliště, 2 školy, 2 školky a návštěvníky obchodu LIDL. Zvláště během prvních dnů školy je problém nejen s parkováním a vjezdem na parkoviště, které využívají obě školy, ale i s dojezdem k parkovišti (přetížená Okružní silnice). Doporučujeme přijít raději pěšky nebo použít včas MHD.