Prvňáčci v naší škole

Prvňáčci ve škole.

V letošním školním roce nastoupilo do naší školy 75 prvňáčků. Hned první den je ve školní jídelně přivítali kamarádi deváťáci. Ti je budou doprovázet různými akcemi po celý rok. Přejeme prvňákům úspěšný start.

Paní učitelky Iva Špulková, Hana Bártů a Monika Kremláčková.

Prvňáčci ve škole. Prvňáčci ve škole. Prvňáčci ve škole. Prvňáčci ve škole. Prvňáčci ve škole. Prvňáčci ve škole. Prvňáčci ve škole. Prvňáčci ve škole. Prvňáčci ve škole. Prvňáčci ve škole. Prvňáčci ve škole. Prvňáčci ve škole. Prvňáčci ve škole. Prvňáčci ve škole. Prvňáčci ve škole. Prvňáčci ve škole. Prvňáčci ve škole. Prvňáčci ve škole. Prvňáčci ve škole. Prvňáčci ve škole. Prvňáčci ve škole. Prvňáčci ve škole. Prvňáčci ve škole. Prvňáčci ve škole. Prvňáčci ve škole. Prvňáčci ve škole. Prvňáčci ve škole. Prvňáčci ve škole. Prvňáčci ve škole. Prvňáčci ve škole.