Regionální kolo soutěže Stavíme z TEIFOCu - 2. místo (7.A + 7.B)

Regionální kolo soutěže Stavíme z TEIFOCu - 2. místo   (7.A + 7.B)

Dne 17. května 2018 se naši žáci zúčastnili regionálního kola soutěže Stavíme z TEIFOCu. Soutěž pořádala Střední škola stavební Jihlava ve spolupráci s PKS Žďár nad Sázavou, a.s.  Soutěže se zúčastnilo 10 týmů z Jihlavy a okolí. Žáci měli za úkol během 3 hodin postavit model nové rozhledny na Šacberku. Porota hodnotila kreativitu, originalitu, dodržení zásad skladby a přesnost provedení. Naši žáci Jakub Zelený a Viktor Nový z třídy 7.A se umístili na krásném druhém místě. Blahopřejeme!

Mgr. Jiří Hotař

Regionální kolo soutěže Stavíme z TEIFOCu - 2. místo   (7.A + 7.B) Regionální kolo soutěže Stavíme z TEIFOCu - 2. místo   (7.A + 7.B) Regionální kolo soutěže Stavíme z TEIFOCu - 2. místo   (7.A + 7.B) Regionální kolo soutěže Stavíme z TEIFOCu - 2. místo   (7.A + 7.B) Regionální kolo soutěže Stavíme z TEIFOCu - 2. místo   (7.A + 7.B) Regionální kolo soutěže Stavíme z TEIFOCu - 2. místo   (7.A + 7.B) Regionální kolo soutěže Stavíme z TEIFOCu - 2. místo   (7.A + 7.B) Regionální kolo soutěže Stavíme z TEIFOCu - 2. místo   (7.A + 7.B) Regionální kolo soutěže Stavíme z TEIFOCu - 2. místo   (7.A + 7.B) Regionální kolo soutěže Stavíme z TEIFOCu - 2. místo   (7.A + 7.B) Regionální kolo soutěže Stavíme z TEIFOCu - 2. místo   (7.A + 7.B) Regionální kolo soutěže Stavíme z TEIFOCu - 2. místo   (7.A + 7.B) Regionální kolo soutěže Stavíme z TEIFOCu - 2. místo   (7.A + 7.B) Regionální kolo soutěže Stavíme z TEIFOCu - 2. místo   (7.A + 7.B) Regionální kolo soutěže Stavíme z TEIFOCu - 2. místo   (7.A + 7.B) Regionální kolo soutěže Stavíme z TEIFOCu - 2. místo   (7.A + 7.B) Regionální kolo soutěže Stavíme z TEIFOCu - 2. místo   (7.A + 7.B)