Rybník - pozorování vodních breberek (4. A)

Rybník - pozorování vodních breberek  (4. A)

V přírodovědě se učíme o ekosystému rybník. Proto jsme zašli k rybníku u školy a síťkami jsme nalovili drobné živočichy a řasy. Ve škole jsme je pozorovali pod mikroskopem.

Rybník - pozorování vodních breberek  (4. A) Rybník - pozorování vodních breberek  (4. A) Rybník - pozorování vodních breberek  (4. A) Rybník - pozorování vodních breberek  (4. A) Rybník - pozorování vodních breberek  (4. A) Rybník - pozorování vodních breberek  (4. A) Rybník - pozorování vodních breberek  (4. A) Rybník - pozorování vodních breberek  (4. A) Rybník - pozorování vodních breberek  (4. A) Rybník - pozorování vodních breberek  (4. A) Rybník - pozorování vodních breberek  (4. A) Rybník - pozorování vodních breberek  (4. A) Rybník - pozorování vodních breberek  (4. A) Rybník - pozorování vodních breberek  (4. A) Rybník - pozorování vodních breberek  (4. A) Rybník - pozorování vodních breberek  (4. A) Rybník - pozorování vodních breberek  (4. A) Rybník - pozorování vodních breberek  (4. A) Rybník - pozorování vodních breberek  (4. A) Rybník - pozorování vodních breberek  (4. A) Rybník - pozorování vodních breberek  (4. A) Rybník - pozorování vodních breberek  (4. A)