Školní kolo recitační soutěže (1. stupeň)

V tomto týdnu  proběhla na naší škole školní kola v recitaci. Zúčastnili se v nich žáci prvních, druhých a třetích tříd a čtvrtých a pátých tříd.

Výsledky:
za I. ročníky  vyhrála: Kamila Havelková (1.C)
za II. ročníky vyhrála: Eliana Piková (2.C)

za III.ročníky:
- 1. místo: Kristina Břečková (3.A)
- 2. místo: Jan Kubát (3.C)

kategorie IV. a V. ročníků:
- 1. místo: Anežka Blahožová (5.B)
- 2. místo: Jan Molva (5.B)

Žáci třetích a pátých ročníků budou reprezentovat naši školu v okresním kole recitační soutěže. Všem dětem blahopřejeme a jsme rádi, že i v dnešní době si najdou čas na krásné texty a dají si práci s nácvikem jejich přednesu.

Děkujeme.

Dagmar Piková

Školní kolo recitační soutěže (1. stupeň) Školní kolo recitační soutěže (1. stupeň) Školní kolo recitační soutěže (1. stupeň) Školní kolo recitační soutěže (1. stupeň) Školní kolo recitační soutěže (1. stupeň) Školní kolo recitační soutěže (1. stupeň) Školní kolo recitační soutěže (1. stupeň) Školní kolo recitační soutěže (1. stupeň) Školní kolo recitační soutěže (1. stupeň) Školní kolo recitační soutěže (1. stupeň) Školní kolo recitační soutěže (1. stupeň) Školní kolo recitační soutěže (1. stupeň) Školní kolo recitační soutěže (1. stupeň) Školní kolo recitační soutěže (1. stupeň) Školní kolo recitační soutěže (1. stupeň) Školní kolo recitační soutěže (1. stupeň) Školní kolo recitační soutěže (1. stupeň) Školní kolo recitační soutěže (1. stupeň) Školní kolo recitační soutěže (1. stupeň) Školní kolo recitační soutěže (1. stupeň) Školní kolo recitační soutěže (1. stupeň) Školní kolo recitační soutěže (1. stupeň) Školní kolo recitační soutěže (1. stupeň) Školní kolo recitační soutěže (1. stupeň) Školní kolo recitační soutěže (1. stupeň) Školní kolo recitační soutěže (1. stupeň) Školní kolo recitační soutěže (1. stupeň) Školní kolo recitační soutěže (1. stupeň) Školní kolo recitační soutěže (1. stupeň) Školní kolo recitační soutěže (1. stupeň) Školní kolo recitační soutěže (1. stupeň) Školní kolo recitační soutěže (1. stupeň) Školní kolo recitační soutěže (1. stupeň)