Školní výlet 9. A

V úterý 28. května nás čekal náš třídní výlet, tentokrát jsme se vypravili do Moravského krasu. Naší základnou se stala obec Sloup. Ačkoliv jsme neměli zrovna nejlepší počasí a jeden den nám vytrvale pršelo, byli jsme se podívat do okolních jeskyní (Sloupsko-šošůvské, Hladomorna), navštívili jsme dvě zříceniny hradů (Holštejn a Blansek), prohlédli si dvě krasová propadání (Sloupský potok, Bílá voda), prošli si Pustý žleb a nevynechali jsme ani propast Macochu. Nachodili jsme spoustu kilometrů, přesto měli někteří ještě chuť si ve volném čase zahrát fotbal, beng nebo si jen tak popovídat. Svůj poslední společný výlet jsme si pěkně užili.

Školní výlet 9. A Školní výlet 9. A Školní výlet 9. A Školní výlet 9. A Školní výlet 9. A Školní výlet 9. A