Soutěž Mladý chovatel

V pondělí 18. listopadu 2019 se v DDM Jihlava uskutečnila tradiční přírodopisná soutěž Mladý chovatel. Ve dvou věkových kategoriích soutěžilo 29 dětí z 8 základních škol. Soutěžící řešili tři testy z oborů akvaristiky, teraristiky a z chovu ostatních zvířat. V praktické části se poznávala zvířata chovaná v DDM, bylo jich celkem deset. Naši školu reprezentovalo celkem 7 dětí z badatelského kroužku. Nejlépe se vedlo Tomáši Zelenému (4. místo), Dominice Jonášové (5. místo), Míše Semrádové (6. místo) a Lence Dolejší a Anně Veselé (obě 10. místo). Všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci školy.

Soutěž Mladý chovatel Soutěž Mladý chovatel Soutěž Mladý chovatel Soutěž Mladý chovatel Soutěž Mladý chovatel Soutěž Mladý chovatel Soutěž Mladý chovatel Soutěž Mladý chovatel