TESTOVÁNÍ NA COVID19

Covid

Od pondělí 17. ledna 2022 bude testování probíhat jednou týdně, vždy v pondělí. Testováni budou všichni žáci i zaměstnanci (antigenními testy). Žáci přijdou o cca 10 minut dříve a otestují se v Pkč-Vv nebo v dílnách v budově C. Žáci, kteří mají 0. hodinu konverzaci se testují před hodinou s příslušnými vyučujícími. Budou probíhat všechny ranní konverzace, doučování i kroužky ŠD. V případě pozitivního antigenního testu bude žák odeslán do zvláštní místnosti. Vedení školy vytiskne žákovi potvrzení a následně bude muset žák ze školy odejít domů. Třídní učitel nebo vedení školy kontaktuje zákonného zástupce žáka a domluví se na dalším postupu. Je možné si přinést vlastní antigenní testy ze slin (prosíme, aby děti znaly návod k použití) – poznamenat do seznamu.
Děkujeme za spolupráci.

Štítky