Tonda obal na cestách (1. - 9. ročník)

V listopadu proběhla na naší škole vzdělávací kampaň Tonda Obal na cestách, kterou zajišťuje ve spolupráci se společností EKO-KOM vzdělávací organizace Agentura 42. Žáci se během jedné vyučovací hodiny učili třídit odpady a dozvěděli se informace o jejich dalším využití. Nejmladší žáci se naučili rozeznávat základní druhy odpadu a ujasnili si, co patří do barevných popelnic na tříděný odpad. Starší žáci se dále dozvěděli, jak se nakládá s komunálním odpadem v České republice, jak funguje sběrný dvůr, skládka, spalovna, třídírna odpadů a co se děje s vytříděným odpadem dál. Na závěr programu měli žáci možnost si prohlédnout ukázky výrobků z recyklovaných materiálů a obdrželi od společnosti EKO-KOM malý dárek.

Tonda obal na cestách (1. - 9. ročník) Tonda obal na cestách (1. - 9. ročník) Tonda obal na cestách (1. - 9. ročník) Tonda obal na cestách (1. - 9. ročník) Tonda obal na cestách (1. - 9. ročník) Tonda obal na cestách (1. - 9. ročník) Tonda obal na cestách (1. - 9. ročník) Tonda obal na cestách (1. - 9. ročník) Tonda obal na cestách (1. - 9. ročník) Tonda obal na cestách (1. - 9. ročník) Tonda obal na cestách (1. - 9. ročník) Tonda obal na cestách (1. - 9. ročník) Tonda obal na cestách (1. - 9. ročník) Tonda obal na cestách (1. - 9. ročník) Tonda obal na cestách (1. - 9. ročník) Tonda obal na cestách (1. - 9. ročník)