Úspěch v krajském kole geologické olympiády Kraje Vysočina 2018

Úspěch v krajském kole geologické olympiády Kraje Vysočina 2018

Krajské kolo Geologické olympiády Kraje Vysočina se uskutečnilo v pondělí 9. dubna 2018 v prostorách Muzea Vysočiny Jihlava. Naši školu reprezentovali dva žáci, Marek Man a Marek Musil z 8. A, kterým se podařilo probojovat postupně přes školní a okresní kolo mezi 15 finalistů. Soutěž se skládala z teoretického testu a pak z poznávačky 50 vzorků předložených hornin, minerálů a zkamenělin, na kterou jsme se zájemci z geologického kroužku připravovali velmi svědomitě a to se nám vyplatilo. Marek Man vybojoval v silné konkurenci žáků 9. tříd krásné 2. místo a jen o vlásek mu unikl postup do celostátního finále. Marek Musil se umístil na pěkném 7. místě. Potěšilo nás také 3. místo naší bývalé žákyně Jindřišky Veselé ve středoškolské kategorii. Chlapcům gratulujeme a budeme rádi, když příští rok svůj úspěch zopakují a když přivítáme mezi námi i další zájemce o geologii.

Garantem akce byl geolog a ředitel jihlavského muzea RNDr. Karel Malý, Ph.D. a spolupořadatelem byl Národní geopark Vysočina v Telči. 

VYHODNOCENÍ:

Kategorie A - žáci
1. místo
Jitka Waldhauserová, Gymnázium Jihlava
2. místo
Marek Man, ZŠ O. Březiny Jihlava
3. místo
Hanka Sochorová, Gymnázium Žďár nad Sázavou


Kategorie B - studenti
1. místo
Jitka Stuchlíková, Gymnázium Chotěboř
2. místo 
Simona Uchytilová, Gymnázium Chotěboř
3. místo 
Jindřiška Veselá, Gymnázium Jihlava

  

Fotky
Úspěch v krajském kole geologické olympiády Kraje Vysočina 2018 Úspěch v krajském kole geologické olympiády Kraje Vysočina 2018 Úspěch v krajském kole geologické olympiády Kraje Vysočina 2018 Úspěch v krajském kole geologické olympiády Kraje Vysočina 2018 Úspěch v krajském kole geologické olympiády Kraje Vysočina 2018 Úspěch v krajském kole geologické olympiády Kraje Vysočina 2018 Úspěch v krajském kole geologické olympiády Kraje Vysočina 2018 Úspěch v krajském kole geologické olympiády Kraje Vysočina 2018 Úspěch v krajském kole geologické olympiády Kraje Vysočina 2018 Úspěch v krajském kole geologické olympiády Kraje Vysočina 2018 Úspěch v krajském kole geologické olympiády Kraje Vysočina 2018 Úspěch v krajském kole geologické olympiády Kraje Vysočina 2018 Úspěch v krajském kole geologické olympiády Kraje Vysočina 2018 Úspěch v krajském kole geologické olympiády Kraje Vysočina 2018
Štítky