Úspěchy v místním kole ekologické soutěže Zlatý list

V úterý 23. dubna proběhlo v ZOO Jihlava místní kolo přírodovědné soutěže Zlatý list. Soutěž měla podobu stezky, na které soutěžící navštívili devět stanovišť a na kterých je čekalo plnění rozmanitých úkolů. Tématem letošního ročníku byli bezobratlí a především hmyz v přírodě například ve vztahu k rostlinám, půdě, ptákům, člověku. Náročné bylo především určování, se kterým si naši žáci z badatelského kroužku poradili nejlépe a zaslouženě si ve starší kategorii 7. až 9. ročník vybojovali mezi deseti soutěžícími týmy 1. a 2. místo a postup do krajského kola. Také naše práce pro přírodu obdržela nejvyšší bodové ocenění. Družstvo mladší kategorie se umístilo na 5. místě. Všem gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy a postupujícím přejeme hodně úspěchů v krajském kole, které proběhne 2. a 3. května v rekreačním středisku Radost u Pohledi.

Úspěchy v místním kole ekologické soutěže Zlatý list Úspěchy v místním kole ekologické soutěže Zlatý list