Veletrh zdraví očima žáků

Veletrh zdraví očima žáků

Veletrh zdraví se konal ve středu 10. listopadu. První aktivitu jsem si vybral jógu s paní učitelkou Bokrovou. Začali jsme správným dýcháním a poté jsme cvičili podrav slunci. Dobře jsem se protáhnul a odreagoval. Při druhé aktivitě jsem šel na pletení, kde jsme se s paní učitelkou Nekvindovou naučili techniku hladce a obratce. To, co jsem upletl, se mi neustále svlékalo z pletacích jehel. Celkově se  mi to ale líbilo a něco jsem se i naučil. Na závěr Veletrhu se v tělocvičně uskutečnila přehlídka juda a klasického i moderního tance. 

Filip Bajer, 8.C
  
Ve středu 10.11.  u nás byl Veletrh zdraví. Byli jsme na aktivitě workout, kterou vedl pan učitel Pospíšil. Zkoušeli jsme si různé posilovací cvičení a na konci byla soutěž. Další aktivitu jsme měli pokusy z chemie. Bylo to zajímavé a něco jsme se naučili. V aktivitě tvoření z papíru jsme vyráběli dvaceti úhlové těleso. Ke konci jsme shlédli vystoupení v tělocvičně. Celý Veletrh hodnotíme kladně a těšíme se na příští ročník.

Václav Pištěk, Matyáš Wolf, 8.C

Letošní Veletrh zdraví se lišil počtem aktivit – nebylo jich tolik jako v minulých letech. Pro osmý ročník jich bylo připraveno celkem 6: pokusy z chemie, jóga, základy pletení, tvoření z papíru, geogebra a workout. Já jsem si vybrala jógu a workout. V józe jsme si zkoušeli různé cviky a figury- bojovník, vrána, pes, strom,…. Na workoutu byla různá stanoviště, kde jsme posilovali, cvičili s činkami apod.  Můžu říci, že se aktivity povedly. A na to jaká je situace (Covid 19), tak se organizace vydařila. Veletrh jsme zakončili vystoupením v tělocvičně, které se povedlo a oceňuji odvahu vystupujících.

Anna Krausová. 8.C 


 

Fotky
Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků Veletrh zdraví očima žáků
Štítky