Výjezd 8. B - Povolání

Ve dnech 6. a 7. září se 55 žáků osmého ročníku a 4 vyučující zúčastnili dvoudenního výjezdu se zaměřením na volbu povolání. Projekt byl realizován v Kempu Velkopařezitý v Ŕásné u Telče.

Ohlasy dětí 8.B:
Ve středu a ve čtvrtek 6. a 7. září se konal projekt Povolání v Řásné. Tento projekt nám měl pomoci k tomu, abychom se snadněji rozhodli při volbě střední školy v devátém ročníku. Já jsem si z toho projektu asi nic moc neodnesla, protože už od první třídy mým snem je " zdravka". Ale moc se mi tam líbilo. Obzvláště výstup na Javořici.
I vyřezávání s panem učitel Hotařem bylo super nebo ta hra s básničkami-limeriky. Ale nejvíce se mi asi líbila módní přehlídka, i když to pro mě bylo hrozné, protože já jsem byla model a ty noviny mě všude škrábaly. V poslední aktivitě jsme měli za úkol postavit co nejvyšší věž ze špejlí a izolepy. To se mi také libilo. Podle mě se celý výlet vydařil, i když nám ve středu trochu pršelo. Klidně bych si ho zopakovala. (Tereza Vytisková, 8. B)

Ve středu a čtvrtek jsme jeli na výjezd na Řásnou na projekt Povolání. Nejvíce se mi líbilo vyřezávání z kůry a stavění věže. K tomu jsme použili špejle, izolepu a nůžky a tuto soutěž jsme vyhráli. Také tam vařili výborná jídla - až na studené špagety. Překvapilo mě, že jsme se  úplně všichni vyškrábali na Javořici a že v kempu měli dobrá místa na parkour. (Tomáš Kopecký, 8. B )

Výjezd 8. B - Povolání Výjezd 8. B - Povolání Výjezd 8. B - Povolání Výjezd 8. B - Povolání Výjezd 8. B - Povolání Výjezd 8. B - Povolání Výjezd 8. B - Povolání Výjezd 8. B - Povolání Výjezd 8. B - Povolání Výjezd 8. B - Povolání Výjezd 8. B - Povolání Výjezd 8. B - Povolání