Výlet 4.A a 4.C

Výlet  4.A a 4.C

V 8:00 jsme od školy vyrazili směr Poděbrady. Zde jsme si prohlédli kolonádu a známé hodiny vyskládané z rostlin. Po svačině jsme došli do přístaviště a vyrazili lodí na soutok Labe a Cidliny a po cyklostezce jsme došli do Libice, kde jsme si povídali o Slavníkovcích. V Libici jsme nastoupili do autobusu a odjeli do Ostré, kde jsme se těšili do střediska řemesel Botanicus. Po výměně peněz za groše jsme se rozdělili k jednotlivým řemeslům a vyráběli si např. svíčku, perníčky, mýdlo, loutky, provazy atd. Dále jsme si prohlédli arboretum manželů Havlových a další velice zajímavé zahrady s artefakty. Po ukončení prohlídky a tvoření jsme nasedli do autobusu a vydali se na cestu zpět ke škole. Výlet se nám všem velice líbil. Počasí nám také vyšlo a už se těšíme na výlet do Prahy.