Vyřezávání z borové kůry (8. AB)

V předmětu svět práce si žáci obou osmých ročníků vyzkoušeli vyřezávání ozdobných předmětů z borové kůry. Fantazii jsme meze nekladli, a tak vznikaly lodičky, srdíčka, křížky, tesáky, zvířátka,písmena,.... Do výrobku jsme připevnili drátěné očko, žáci obdrželi kůži a již měli první vánoční dárek. J. Hotař

Vyřezávání z borové kůry (8. AB) Vyřezávání z borové kůry (8. AB) Vyřezávání z borové kůry (8. AB) Vyřezávání z borové kůry (8. AB) Vyřezávání z borové kůry (8. AB) Vyřezávání z borové kůry (8. AB) Vyřezávání z borové kůry (8. AB) Vyřezávání z borové kůry (8. AB) Vyřezávání z borové kůry (8. AB) Vyřezávání z borové kůry (8. AB) Vyřezávání z borové kůry (8. AB) Vyřezávání z borové kůry (8. AB) Vyřezávání z borové kůry (8. AB) Vyřezávání z borové kůry (8. AB)