Zeměpisná olympiáda - okresní kolo

Ve středu 20. února 2019 se konalo v DDM Jihlava okresní kolo zeměpisné olympiády. Zástupci 18 zúčastněných škol řešili tři náročné testy, které prověřily nejen zeměpisné znalosti, ale i související dovednosti (práce s texty, tabulkami, grafy, schématy a mapami). Naši školu reprezentovali ve svých kategoriích vítězové školního kola Matěj Němec ze 6. B, Amelie Jarošová ze 7. A a jako náhradník za nemocnou Evu Remešovou Patrik Kusý také z 9. A. Matěj se umístil na krásném pátém místě, stejně tak i Patrik a Amálce se podařilo obsadit sedmé místo.