Zkoušky z anglického jazyka na úrovni A1

Zkoušky z anglického jazyka na úrovni A1

Dne 11. a 12. června 2018 se na naší škole uskutečnily každoroční zkoušky z anglického jazyka pro páté ročníky. Slavnostní zahájení proběhlo dne 11. června v informačním centru. Poté děti absolvovaly písemnou část, která obsahovala poslech, čtení a psaní s porozuměním a ústní zkoušku pod vedením zkušené paní učitelky Mgr. Hany Říhové. V průběhu zkoušek pomáhaly s organizací dívky z 9.A. Děkujeme. 

Dne 14. června proběhlo slavnostní vyhlašování v divadelním sále ZŠ Demlova. Všichni žáci ve zkoušce uspěli, a tak nám nic nebránilo v předání certifikátů a dárků za úspěšné absolvování zkoušek.           

Mgr. Šárka Žižková


 

Fotky
Zkoušky z anglického jazyka na úrovni A1 Zkoušky z anglického jazyka na úrovni A1 Zkoušky z anglického jazyka na úrovni A1 Zkoušky z anglického jazyka na úrovni A1 Zkoušky z anglického jazyka na úrovni A1 Zkoušky z anglického jazyka na úrovni A1 Zkoušky z anglického jazyka na úrovni A1 Zkoušky z anglického jazyka na úrovni A1 Zkoušky z anglického jazyka na úrovni A1 Zkoušky z anglického jazyka na úrovni A1 Zkoušky z anglického jazyka na úrovni A1 Zkoušky z anglického jazyka na úrovni A1 Zkoušky z anglického jazyka na úrovni A1 Zkoušky z anglického jazyka na úrovni A1 Zkoušky z anglického jazyka na úrovni A1 Zkoušky z anglického jazyka na úrovni A1
Štítky