Změna účtů školy

Vážení rodiče, od 1. června 2018 dochází ke změně účtů školy a školní jídelny. Platby na starý účet u Komerční banky projdou pravděpodobně do konce června 2018.
Žádáme o zřízení nových souhlasů k inkasu (bez variabilního symbolu) pro platbu školní družiny a zájmových kroužků na nový účet školy:
26138681/5500 (číslo účtu se nemění, pouze kód banky – Raiffeisenbank).

Prosíme o zaslání potvrzení zřízení souhlasu Bc. Renátě Matouškové na e-mail: matouskova.renata@zsobreziny.cz. Pokud platíte trvalým příkazem k úhradě, zřiďte souhlas k inkasu na nový účet pro zjednodušení plateb a zašlete potvrzení na uvedený e-mail. První inkasa na nový účet budou strhávána 20. září 2018.

Změna účtu školní jídelny

Vážení rodiče, od 1. června 2018 dochází ke změně účtu školní jídelny. Žádáme o zřízení nových souhlasů k inkasu (bez variabilního symbolu) do konce července pro platbu stravného na nový účet školy:
2673870237/5500 (Raiffeisenbank).

První platba na nový účet proběhne v srpnu 2018. Pokud budete zřizovat souhlas k inkasu z jiného účtu než dosud, zašlete potvrzení o zřízení souhlasu na e-mail obedy@zsobreziny.cz (Jana Čeloudová).