Nezávislí 7. AB

Nezávislí Čeřínek 2017

6. - 7. září 2017 se žáci 7. ročníku společně s učiteli Janem Findejsem, Adélou Píšovou, Renátou Feherovou a Pavlou Jahodovou vydali na projekt Nezávislí na Čeřínek. První aktivitou bylovyhledat různé druhy závislostí a nalepit je na nakreslenou pavučinu. Po této aktivitě jsme se odebrali do jídelny, kde jsme probírali nebezpečí na internetu, tato aktivita trvala až do oběda. Po dvouhodinovém poledním klidu jsme přešli ke třetí aktivitě. Ve třetí aktivitě jsme psaly příběhy s dobrým nebo špatným koncem na téma bulímie. Postupně se vybírali nejlepší příběhy. Příběh s dobrým koncem sepsala Viki Pavllišová a se špatným koncem Ema Vacková. Následující aktivita byla pantomima reklam. Každá skupina prostřednictvím pantomimy předváděla vybranou reklamu a ostatní hádali, co je obsahem reklamy. Na závěr dne si skupinky pro ostatní připravily prezentaci libovolně zvolené postavy, která by mohla být jejich vzorem. Ostatní účastníci si tak mohli vybrat postavu, která byla jejich srdci nejbližší. Zatímco za Chucka Norrise se nikdo nepostavil, největší úspěch slavil Ovalín, což byla žáky nově vymyšlená postava. V průběhu čtvrtečního dopoledne si skupinky připravily propagaci jimi zvolených produktů. Po obědě jsme balili  a užívali volné zábavy. Domů  jsme se vraceli v dobré náladě.
Článek sepsaly: Magdaléna Srbecká a Emílie Vacková 7.B

Nezávislí 7. AB Nezávislí 7. AB Nezávislí 7. AB Nezávislí 7. AB Nezávislí 7. AB Nezávislí 7. AB Nezávislí 7. AB Nezávislí 7. AB Nezávislí 7. AB Nezávislí 7. AB Nezávislí 7. AB Nezávislí 7. AB Nezávislí 7. AB Nezávislí 7. AB Nezávislí 7. AB Nezávislí 7. AB Nezávislí 7. AB