Vánoční aktivity

Vánoční aktivity - pátek 22. 12. 2017
Poslední školní den letošního roku proběhne v pátek 22. prosince 2017.
Všichni žáci I. stupně začnou den společným zpíváním. Žáci 1. a 9. ročníku stráví dopoledne společně.
2. – 5. ročník bude mít program do 4. vyučovací hodiny.

Pro žáky II. stupně si organizační tým žáků s paní učitelkou Hanou Hažmukovou připravil dvě aktivity. Ukázky výstupů s pozvánkami na jednotlivé aktivity jsou k prohlédnutí v informačním centru. Zápis do aktivit proběhne v Moodle od 15. prosince od 7:00 do 19. prosince do 15 hodin.
V rámci aktivit proběhne i charitativní aktivita. Věnované výrobky doveze hned v pátek paní učitelka Renáta Fehérová do Domova důchodců ve Ždírci. V pondělí zazpívala  obyvatelům domova třída 3. B s paní učitelkou Irenou Burešovou krásné vánoční koledy.

Na závěr dne proběhnou vánoční třídnické hodiny.
Organizace pátku 22. 12. pro žáky 6. – 8. ročníku:
 I. aktivita 8:10 –  9:10
II. aktivita 9:25 – 10:25
třídnická hodina    10:40 – cca 11:40

Děkujeme za všechny výrobky, které budou věnovány dědečkům a babičkám v Domově důchodců ve Ždírci a přejeme všem příjemné prožití vánočních svátků.
Nový rok 2018 zahájíme ve středu 3. ledna.

Za vedení školy Zdeňka Obrdlíková

Vánoční aktivity