Zkoušky z anglického jazyka pro 5. ročník na úrovni A1 (dle SERRJ)

Vážení rodiče, milí kluci a děvčata,
jazykové zkoušky z angličtiny, o kterých jste byli informováni, budou probíhat ve dnech 3. a 4. června 2019.
Protože je to pro nás všechny nová zkušenost a také slavnostní příležitost, budeme rádi, přijdete-li slavnostně oblečeni a naladěni.
V pondělí 3. června, ráno v 8.10 hodin se společně VŠICHNI sejdeme na slavnostním zahájení a seznámení se zkušební komisí v informačním centru naší školy.

Slavnostní předávání certifikátů a cen pro děti, které uspějí ve zkouškách s nejlepšími výsledky, se bude konat ve čtvrtek 6. června 2019 (odpoledne, přesný čas oznámen s dostatečným předstihem) v jídelně naší školy. Jste všichni srdečně zváni!

A nyní několik praktických a důležitých informací!!
1) Na zkoušku si s sebou vezmi: dobře ořezané obyčejné tužky, gumu a ořezané pastelky (bílá, žlutá, oranžová, červená, růžová, fialová, modrá, zelená, hnědá, šedá, černá), pero nebo propisku. Nezapomeň na svačinu a pití jako v běžný školní den.
2) Dobře si zapamatuj!! Patříš do skupiny ________ a ústní zkoušku děláš dne _______ v __________ hodin. Písemnou část zkoušky děláš v ______ (den), v ________ hodin. Ústní zkoušení bude probíhat ve třídě _________ a písemná část ve třídě __________. Přestávku a čekání na ústní zkoušení budeš trávit v informačním centru, kde si můžeš čas zpříjemnit sledováním pohádky (vyber si z domácí videotéky a přines s sebou).