ŠVVZ Trnávka - 7. C

Dne 28.5 – 29.5 se třída 7.C vydala na výlet do RS Trnávka. I za nepříznivého počasí si 7.C výlet užila. Jídlo bylo velice chutné. Byli jsme se podívat i v klášteře v Želivě. Hráli jsme hry v tělocvičně a venku na fotbalovém a volejbalovém hřišti. Dokonce se uskutečnil zápas mezi našimi žáky a žáky z Prahy. Zpátky  jsme museli šlapat 3 km na autobusové nádraží, ale  byla to krásná procházka přírodou za hezkého počasí. Celý výlet se nám vydařil. Všichni se domů vraceli spokojení. Myslím si, že jsme se jako třída více sblížili a těšíme se na další společný výlet.

Eliška Makovcová, Simona Kalná, Sára Koděrová

ŠVVZ Trnávka - 7. C ŠVVZ Trnávka - 7. C ŠVVZ Trnávka - 7. C ŠVVZ Trnávka - 7. C ŠVVZ Trnávka - 7. C ŠVVZ Trnávka - 7. C ŠVVZ Trnávka - 7. C ŠVVZ Trnávka - 7. C ŠVVZ Trnávka - 7. C ŠVVZ Trnávka - 7. C ŠVVZ Trnávka - 7. C ŠVVZ Trnávka - 7. C ŠVVZ Trnávka - 7. C ŠVVZ Trnávka - 7. C