Vánoční stromeček u Cityparku

Stromeček 2023

Vánoční stromeček tentokrát ozdobily děti z 2. A a 3. A. Podpořte nás svým hlasem.

Jak hlasovat?

1) Kupon v Jihlavských listech

Soutěžní kupon naleznete ve vydání 5.,8. a 12. prosince.

Kupon z novin má dvojnásobnou hodnotu a můžete díky němu hlasovat v obou kategoriích-mateřské školy a základní školy.

2) Hlasování na internetu

Hlasovat pro stromeček bude možné také na internetových stránkách www.jihlavske-listy.cz/stromecky, kde bude hlasování taktéž spuštěno 5.prosince.

Hlas na internetu má hodnotu jednoho bodu.

Na stránkách bude taktéž k vidění kompletní galerie ze zdobení stromečků.

Hlasování probíhá od 5. do 13. prosince do půlnoci. Kupony bude možno doručit ještě 14. prosince do 12 hodin do budovy Jihlavských listů.

Všechny hlasující bychom chtěli upozornit, že hlasy, které vidí na internetu, nejsou konečné a nijak neurčují pořadí stromečků.

Konečné pořadí se určuje vždy až po ukončení hlasování (jak internetového, tak pomocí kuponů), kdy budou k internetovým hlasům přičteny hlasy z kuponů, jelikož hlasy z kuponů mají dvojnásobnou hodnotu a jejich počet tak může zásadně ovlivnit pořadí.

Zároveň také upozorňujeme, že pokud se v internetovém hlasování objeví hlasy z roboticky generovaných e-mailových schránek, budou automaticky po skončení hlasování vyřazeny jako neplatné a odečteny od platných hlasů.

Prosím, pojďme dětem příkladem a ukažme, že hrát fér se vyplácí, a že není důležité vyhrát vždy za každou cenu, ale zúčastnit se.

Slavnostní vyhlášení proběhne 19. prosincedivadle Na Kopečku v Jihlavě.

Stromeček 2023 Stromeček 2023 Stromeček 2023 Stromeček 2023 Stromeček 2023 Stromeček 2023 Stromeček 2023