Studijní výjezd do Anglie

Anglie 2022

Neděle 22. 5, 22:22 hodin: Všichni jsme v pořádku dojeli do Anglie, už jsme ubytováni v rodinách. Zdravíme domů.

-----------------------------------

Sobotní ODJEZD DO ANGLIE SE POSOUVÁ na 14:30. SRAZ před školou bude ve 13:45.  Důvodem je změna času, kdy budeme vpuštěni do Eurotunelu.
Děkujeme za pochopení.

Dobrý den, děti cestující do Anglie dnes ve škole dostaly kartičku s kontaktem na rodinu, ve které budou ubytováni, a jmény spolužáků s nimiž budou bydlet. Anglická ubytovací agentura rozdělila ubytování podle toho, co si děti napsaly do přihlášek. St. Paul’s Cathedral nám bohužel nepotvrdila vstup pro skupinu, takže o prohlídku katedrály a vyhlídku na město přijdeme. Aby děti nebyly ochuzené o pohled na Londýn z ptačí perspektivy, přesouváme návštěvu London Eye už na první den. Tím se částečně zvolní velmi nabitý program před odjezdem.

Před odjezdem prosíme ještě jednou o kontrolu

1. všech cestovních dokladů
  2. platby testů v Anglii (na účet školy) a odevzdání souhlasu s testováním v Anglii p. uč. Findejsovi
  3. zajištění testů v ČR (kopii certifikátu je třeba odevzdat ihned, jakmile to bude možné, p. uč. Findejsovi)
  4. !!! dodržení časového harmonogramu v den odjezdu !!!

Dobrý den, ověřte, prosím, ve zprávách Komens v Bakalářích, jestli se pro vašeho syna / vaší dceru nezměnila platnost stávajících covidových certifikátů a tím i nutnost se testovat. Všichni, jichž se změny týkají, najdou ve zprávě Komens (na rodičovském i žákovském účtu) aktuální informace a pokyny. Úplně všechny účastníky výjezdu pak ještě jednou prosíme, aby vytištěné certifikáty, se kterými budou žáci cestovat, přinesli co nejdříve p. uč. Findejsovi. Momentálně máme k dispozici jedno volné připojištění proti Covidu-19 (210,-) a jedno volné připojištění storna pro případ teroristického útoku (150,-). Pokud jste si pojištění nesjednali už v přihlášce a měli byste o něj zájem (o jedno, druhé nebo oboje), napište mi, prosím.

Z důvodu právě probíhající stávky trajektové společnosti, která poskytuje přepravu mezi Anglií a Francií, budeme muset obě cesty přes Lamanšský průliv absolvovat Eurotunelem. To ovšem znamená posunutí termínu odjezdu a příjezdu o jeden den. Odjezd do Anglie se tedy přesouvá na sobotu 21.5. a příjezd zpět do ČR na pátek 27.5. 2022.