LVK 2021/2022 - 5. a 8. ročník

ZŠ Otokara Březiny, Jihlava, Demlova 34

LVK 2022 - Informace pro 5. a 8. ročník

Místo: Hotel Svratka, Na Vyhlídce 41, Svratka 592 02 (www.hotel-svratka.cz; Skiareál –www.skiareal-svratka.cz)

Termín: 24. 1. - 29. 1. 2022 (pondělí – sobota)

Odjezd: 24. 1. 2022 v 08:00 hod. od školy – nakládání věcí od 7:45

Příjezd: 29. 1. 2022 ve 14:00 hod. ke škole

Vedoucí kurzu: Jan Findejs (findejs.jan@zsobreziny.cz)

Instruktoři a zdravotník: tým instruktorů ZŠ O. Březiny

Důležité: Podmínkou účasti na LVK je bezproblémové chování ve škole (dle doporučení třídní učitelky a výchovné komise).

Vlekovné (není zahrnuto v ceně): max. 450 Kč na den (max. 5 dní lyžování); žáci si kupují permanentky dle pokynů instruktorů samostatně v pokladně u vleku – je vhodnější mít menší bankovky

Kapesné: doporučujeme pouze menší obnos peněz – k dispozici bufet se sladkostmi a bar s nápoji

Výzbroj:

• Sjezdové lyže (i s hůlkami!) nebo snowboard (možno si vzít oboje).

Ochranná přilba povinná!!!              (na přepravu autobusem sbalená ve „velkém“ zavazadle, ne nikde připnutá na tašku/vak s lyžemi/snowboardem – nebezpečí poškození!!!)

Lyžařský/snowboardový výcvik zvládnou i úplní začátečníci! Nebojte se začít! J

Seznam potřebných věcí:

- lyžařská/snowboardová výzbroj svázaná a sbalená ve vaku (bez vaku nebudou lyže/snowboard naloženy do autobusu), lyžařské/snowboardové boty (v tašce na boty nebo ve „velkém“ zavazadle, ne samostatně!!!)

- oblečení na sjezdovky/snowboard – dvakrát!! (ochranná přilba, kombinéza nebo oteplovací kalhoty a nepromokavá bunda, čepice pod přilbu, rukavice, sjezdařské brýle,…)

-  dostatek náhradního prádla na převlečení

- zimní obuv a oblečení na turistické vycházky, přezutí a oblečení do hotelu/bungalovu, pyžamo, plavky (v ceně 2x návštěva hotelového bazénu), ručník, toaletní potřeby, opalovací krém, sluneční brýle

- léky (pravidelně užívané, proti nevolnosti v dopravních prostředcích)