TESTOVÁNÍ NA COVID19

Od pondělí 17. ledna 2022 bude testování probíhat jednou týdně, vždy v pondělí. Testováni budou všichni žáci i zaměstnanci (antigenními testy). Žáci přijdou o cca 10 minut dříve a otestují se v Pkč-Vv nebo v dílnách v budově C. Žáci, kteří mají 0. hodinu konverzaci se testují před hodinou s příslušnými vyučujícími. Budou probíhat všechny ranní konverzace, doučování i kroužky ŠD. V případě pozitivního antigenního testu bude žák odeslán do zvláštní místnosti. Vedení školy vytiskne žákovi potvrzení a následně bude muset žák ze školy odejít domů.

Školní jídelna

Z důvodu vyšší nemocnosti žáků prosíme rodiče, kteří si jdou vyzvednout jídlo v 1. den nemoci žáka, aby si pro jistotu vzali vlastní jídlonosič.

-----------

Karanténa 5. C

Vážení rodiče, vzhledem k pozitivnímu výsledku PCR testu v 5. C je tato třída Krajskou hygienickou stanicí odeslána do karantény. Tato karanténa bude do středy 26. ledna včetně. V této souvislosti musíme zrušit odjezd žáků 5. C na lyžařský výcvik.
Co bude následovat:
1. celá třída se bude učit v MS Teams ve zkráceném rozvrhu, informaci pošle pí. učitelka Vrchotová
2. pokud budou žáci bezpříznakoví, budou moci ve čtvrtek přijít do školy na standardní výuku

Škola v přírodě 2. ročník - 19.1.2022

Dnešní den si děti užívaly nádherný slunečný den na horách. Již jsme vychytali náš systém vyndávání lyží z lyžárny a vzbudili tím obdiv ostatních lyžařů i přihlížejících. Děti vám pak vysvětlí, jak fungoval náš had. Všechny již zvládly jízdu buď na pomě nebo na sedačkové lanovce a byla na nich vidět radost z lyžování.