Kroužek Aj pro 2. ročník

Dobrý den, milí rodiče a naši druháčci,
pokud jste se rozhodli, že budete v tomto školním roce 2021/2022 navštěvovat kroužek AJ pro 2. ročník, využijte, prosím, přihlašovací formulář, který bude zpřístupněn ve čtvrtek 30. září 2021 v 15.00 hodin (mimo aktivní čas je možné pouze vyzkoušet, že je odkaz funkční, ale vyplňovací políčka se Vám neobjeví, jen poděkování ...).
K uzamčení přihlašovacího formuláře dojde v neděli 3. října 2021 v 10.00 hod. Kroužky pak začnou v týdnu od 4. 10. 2021. Podrobnější informace jsou součástí přihlašovacího formuláře.

Výjezd Řásná (8. ročník)

Ve čtvrtek 2. září a v pátek 3. září jsme se zúčastnili výjezdu na téma "Povolání". Zapojili jsme se do několika aktivit, které nám měly pomoci v rozhodování o budoucí práci. Shodli jsme se, že aktivity byly spíše pro zábavu. Jediné co nás štvalo, byla večerka – moc brzy. Mrzí nás, že jsme nestihli výstup na Javořici. Ale alespoň jsme se podívali k Míchově skále, odkud jsme mohli vidět až na Velkopařezitý rybník. Ubytování bylo dobré a jídlo taky. Obdivujeme učitele, že to perfektně zvládli s organizací tak velkého počtu dětí. Výjezd jsme si užili a ukončili v třídnické hodině.

Pasování na čtenáře 2.A

Konečně jsme se dočkali! V knihovně nás pasovali na čtenáře. Získali jsme pamětní list, průkazku do knihovny a malou knížku s básničkami. Také jsme si připomněli, jak se ke knížkám máme chovat a dozvěděli jsme se, jak to v knihovně funguje. Nakonec jsme si vybrali knížky k půjčení domů.

ZOO v lese 2.A

Ve čtvrtek 16. 9. 2021 jsme zahájili náš celoroční program Lexikon kouzel přírody programem centra Podpovrch  s názvem V lese. Seznámili jsme se s rostlinami i živočichy, kteří v lese žijí a dozvěděli se spoustu zajímavých informací. Už se těšíme na pokračování projektu.

Jídelna - týdenní rozpis tříd platný od 17. září 2021

• Uvedený rozpis na každý den byl vytvořen s cílem předejít tvorbě fronty ve školní jídelně a zamezit míchání žáků jednotlivých tříd.
  • Každá třída vždy zasedá u volných stolů označených jednou barvou.
  • Pokud jde na oběd pouze část třídy, jedná se většinou o půlené vyučování (polovina třídy se učí, polovina má už volno), případně o odchod žáků nedružinových a pak družinových.
  • V příloze jsou k dispozici rozpisy ve formátu pdf vhodné pro tisk.

Rada rodičů

Aktualizováno 14. 9. 2021: V příloze je zápis z jednání - RR_210909.pdf

Třídní schůzky

Třídní schůzky 2. - 5. ročník (kromě 5. C) se budou konat 16. září od 17.00 hodin. Rodiče žáků z 5. C se mohou v případě potřeby dostavit na konzultaci za zastupující paní učitelkou Bošnjakovou od 17.00 do 18.00 hodin.
Třídní schůzky pro 2. stupeň kromě 7. B se budou konat 16. září od 18.00 hodin. Třídní schůzka 7. B se uskuteční 21. září od 16.00 hodin.