LVK 2021/2022 - Škola v přírodě 2. ročník

Škola v přírodě – 2. ročník

Termín: 16. – 21. 1. 2022

Vedoucí kurzu:  Mgr. Petra Chvátalová

Instruktoři a zdravotník: bude upřesněno

Částku  6250 Kč je nutné zaplatit do 7. 1. 2022 převodem na účet školy, číslo účtu: 26138681/5500, variabilní symbol – rodné číslo dítěte.

Kapesné: doporučujeme pouze menší obnos peněz – k dispozici bufet se sladkostmi

Výzbroj:

• Sjezdové lyže
  • Doporučujeme chránič páteře.
  • Ochranná přilba – je povinná!!!

Doporučená výstroj:

• lyžařská výzbroj svázaná a sbalená ve vaku (ne igelitové tašky)
  • oblečení na sjezdovky (kombinéza nebo oteplovací kalhoty a bunda, sjezdařské brýle,…)
  • 2x čepice, 2x rukavice, dostatek náhradního prádla na převlečení….
  • zimní obuv, přezutí a oblečení do hotelu, pyžamo, toaletní potřeby, opalovací krém
  • penál, deskové hry, karty

Různé: I v případě nepříznivých lyžařských podmínek se kurz uskuteční. Program zůstane nezměněn, pouze lyžařský výcvik bude nahrazen jinými sportovními aktivitami.

Prosím Vás, nedávejte dětem mobily.
Každý den budou na stránkách naší školy informace a fotografie z daného dne.

Dítě nemusí umět lyžovat…naučíme

Před odjezdem děti předloží:

1. rodiči podepsané potvrzení o kontrole lyží a vázání (nemusí být odborný servis)
  2. rodiči podepsané prohlášení před LVK
  3. kartičku zdravotní pojišťovny (nebo kopii), léky - pokud dítě některé užívá